Kargo ücretiniz ne kadar?

sateen.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti 6,99 TL'dir. Ayrıca, Kapıda Ödeme işlemlerin Kargo Tahsilat Komisyon Tutarı olan 5,99 TL siparişinize eklenmektedir. Kapıda Ödeme ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz, kredi kartları ile %100 Güvenli Alışveriş Deneyimini yaşayarak, Peşin Fiyatına 6 Taksit ile alışveriş yapabilirler.

Kargom ne zaman ulaşır?

Sateen.com'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3** gün, diğer illerimiz için ise 4-6** gün olarak belirtilmiştir.

*
(Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz Aras Kargo tarafından 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 736 22 22 çağrı merkezimizi arayabilir ya da info@sateen.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise siparişinizin alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 736 22 22 çağrı merkezimizi arayabilir ya da info@sateen.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

Güncel adres bilginizi Aras Kargoya iletebilmemiz için 0850 736 22 22 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@sateen.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Aras Kargo teslimat yapmamaktadır.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Siparişleriniz; Sateen.com'a ulaşan tarih ve saate göre, "sırası ile" hızlı bir şekilde kargolanmaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz sateen.com'a iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

sateen.com kargo işlemlerini Aras Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar Aras Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soy isim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

sateen.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.