Panço

Kadın Panço Modelleri

Panço

Dış giyimin en gösterişli giyişlerinden biri de pançolardır. Bol ve rahat duruşu, şık ve zarif tasarımları ile hanımların en çok tercih ettiği dış giyim parçalarındandır. Birbirinden gösterişli panço modelleri, hanımların soğuk kış günlerinde gardıroplarından eksik etmediği giysiler olarak her zaman başköşede yerini almaktadır.

Pantolon, etek ve elbiselerle kombine edilen pançolar, sıcak tutmanın yanında hareket kolaylığı ile de oldukça gözdedir. Vücut hatlarını belli etmeyen kesimler olarak her yaşta bayanın rahatlıkla kullandığı giyim tarzıdır. Uzun ve kısa modelleri ile her zevke hitap etmektedir. Modayı yakından takip eden ve kendine has tarzı ile her zaman dikkatleri üzerine çeken hanımların çok beğeneceği panço modelleri web sitemizdedir.

Panço Modelleri

Pançolarda model olarak son derece çok çeşit bulunmakta olup, web sitemizde son moda panço çeşitlerini bulabilirsiniz. Uzun ve kısa birbirinden alımlı pançolar zevk sahibi hanımların en gözde dış giyim ürünleri olacaktır. Düğmeli, bağcıklı veya püsküllü onlarca panço modeli, en özel tasarımları ile hanımlara çok yakışacak. Siyah, gri, kırmızı ve daha birçok renkten birini seçerek sizler de soğuk kış günlerinde hem ısınacak hem de şık ve zarif olacaksınız. En havalı panço modellerini sitemizde bulacak, en güzel yaka kesimlerine sahip pançolarla her zaman göz önünde olacaksınız. Çizme, bot ve çanta ile şıklığınızı tamamlayacak, zıt renkli bir pantolonla çok popüler olacaksınız.