footerScroll

Kadın Elbise Modelleri

Elbise Modelleri
Şüphesiz gardırobumuzun en feminen parçaları elbiselerimiz. Her hanımın dolabında mutlaka birkaç tane elbise vardır. Tek parça şıklığı sağlayan elbiseler, yaz kış demeksizin favori giyimlerimizin başında geliyor.


Sateen.com online fırsatlarla en moda kadın elbise çeşitlerini ayağınıza kadar getiriyor. İndirimli elbise modelleri, sürekli güncellenen stoklar ile trendleri yakından takip ediyor. Elbette sürekli güncellenen trendler ile birlikte yeni sezon elbise modelleri de belirleniyor. Çeşit çeşit, renk renk elbiseler Sateen’de! Renklerin ilhamında rengârenk modellerin yanında kurtarıcı parça olan ve her kadının dolabının olmazsa olmazı olan siyah elbise ise her zaman kurtarıcıdır ve dolabımızda başköşede durur. Hiçbir şey bulamadığımız anlarda ilk aklımıza gelendir.


Yeni Sezon Elbise Modelleri
Dantelli elbise modelleri, yıllar geçse de popülerliğini yitirmeyen kıyafetlerimizdir. Sezonun favori desenlerinden, yılan desenli elbise ve leopar elbise modelleri farklı seçenekleri ile trendleri yakalamak isteyen kadınların tercihlerinden. Desenlerin egemenliğinde geçen birkaç sezondur sadece elbiselerde değil kadın gömlek modelleri de trend desenlerden nasibini alıyor. 2019 elbise modelleri, pek çok farklı trendi barındırıyor. Mevsimlerden yazsa elbiseler bir adım öne çıkıyor. Kadın şort kombinleri yazın habercisi ise elbiseler de elbette sıcak havaların en sevileni oluyor. Yazlık elbise modelleri olarak en çok tercih edilenlerden keten elbise, rahatlığı ile ön plana çıkıyor. Adeta keten rahatlığı gündüzden geceye her ortama yakışıyor. Fistolu elbise modelleri ise yaz sezonunun trendleri arasında bulunuyor. Günlük elbise modelleri en çok tercih edilen kadın giyim ürünlerinin başında geliyor. Günlük giyimin en sevilenlerinden biri de gömlek elbise modelleri.


Kadınlar yaz kış demeksizin elbiselerinden vazgeçmek istemiyor. Hal böyle olunca serin ve hatta dondurucu soğuklara özgü dokularda elbiseler tasarlanıyor. Yazın sıcaklarından kışın serinliğine geçerken vazgeçemediğimiz elbiselerden en sevileni ise soğuk havaya uygun olan triko elbise modelleri elbette. Yine kış mevsiminin favori dokusu olan süet elbise modelleri ise şık duruşları ile ofis stilinin ve resmi giyimin favorilerinden oluyor. Elbiselerin sezonda en iddialı tamamlayıcısı ise uzun kaban modelleri oluyor. Kısa elbise modelleri, kış mevsimine külotlu çoraplarla uyum sağlıyor. Dokular söz konusu olunca adeta feminen tavra çok yakışan kadife elbise modelleri geliyor akla. Midi elbise modelleri ise vintage elbise zarafetini hatırlatıyor ve son dönemlerin en trend formlarının başında geliyor. Özel günler ise farklı olarak ve daha bir özenle hazırlandığımız zamanlar. Elbette günlük giyimden farklı olarak ayrı bir çaba ve özen gerektiriyor. Abiye elbise modelleri ise burada devreye giriyor.


2019 abiye elbise modelleri, tasarım duruşları ile dikkat çekiyor. Işıltılar, rengârenk detaylar, şifon ve tül dokuları, kabarma baskıları öne çıkıyor. Tüm bunların içinden payetli elbise ise sezonun en iddialı parçalarının başında geliyor. Işıltılar içinde parlamak isteyen kadınlar için kına elbisesi ve mezuniyet elbisesi modelleri pek çok farklı seçeneği ile göz dolduruyor. Düğün öncesi nikâh telaşında olan gelinler için nikah elbisesi koleksiyonumuz özenle seçiliyor. Balık abiye modelleri son yıllarda gelinliklerde olduğu gibi çok beğeniliyor. Daha çok özel günlerde seçtiğimiz uzun elbise modelleri, maksi etek boyları ile asla popülerliğini yitirmeyecek görünüyor. Şifon, krep gibi dokular ise gece elbiselerinin vazgeçilmezleri.


İndirimli alışveriş fırsatları ile tüm bu seçeneklerin bulunduğu, ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin olan Sateen.com, outlet butiği ile hesaplı alışveriş imkânı sunarken, emsalleri arasında en iyi fırsatları sunmanın gururunu yaşıyor. Yeni sezon ürünler de en uygun fiyat avantajları ile alışveriş severlerin beğenisine sunuluyor. Sezonun trendleri eşliğinde günlük elbiseler günlük stilin anahtar parçalarını oluşturuyor. Tarzınıza uygun elbiseleri en şık kombinler eşliğinde bulabilirsiniz.


Dar kesim elbiseler, bir beden ince gösteren formaları ile dikkat çekiyor. Bu kesimde elbiseleri desenlerin eşliğinde yorumlayabilirsiniz. Uzun kollu elbise modelleri kış aylarında da elbise giymek isteyen hanımların favorisi oluyor. Uygun elbiseler, farklı form ve tasarımları ile kaliteyi ulaşılabilir kılıyor.  En moda ve en uygun elbise modelleri ve fiyatları için takipte kalın!