Erkek Atlet

Erkek Atlet Modelleri

Erkek Atlet

İç ve dış giyimin olmazsa olmazı olan erkek atlet modelleri, farklı kesim ve tasarımları ile kusursuz bir görünüm yaratmaktadır. Rahat giyimin en konforlu parçalarından biri olarak sportmen erkeklerin en çok giydiği ürünler olan atletler, direk tene temas eden ve kaliteli pamuklu kumaş yapısı ile teri emen sağlıklı ve kullanışlı parçalardır. Tek başına giyildiği gibi gömlek, pantolon, şort ve eşofmanlarla oldukça çekici kombinler yaratılmaktadır. Dar ve bol kesimli modelleri ile her zevke hitap etmekte, özellikle yaz günlerinde rahatlığı ile sezonun en çok tercih edilen ürünleri olmaktadır. Son moda erkek atlet modelleri ile dikkat çeken web sitemizi ziyaret etmeden alışveriş yapmayın.

Erkek Atlet Modelleri

Baskılı, baskısız, desenli, düz, askılı, bisiklet yaka, V yaka ve cepli atletlere kadar tüm erkek atlet modelleri beylerin gardırobunda yerini almak için sunulmuştur. Sportif erkeklerin onlarca atleti olduğu düşünüldüğünde atletin bir erkeğin hayatındaki yeri daha iyi anlaşılmaktadır. Pratik ve kullanışlı olan atletlerle tek parçada şıklığı yakalayabilir, şort ve pantolonlarla enerjinizi ortaya koyabilirsiniz. Yazın tek başına, diğer mevsimlerde gömleklerle kullanarak tarzınızla dikkat toplayabilirsiniz.

Kumaş kalitesi ve işçiliği ile son derece kaliteli olan atletler, baskı şekli ve renkleri ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Tasarım olarak her ortama uygun atlet çeşitlerini bulabilir, sitemizde en ekonomik fiyatlarla son moda atletlere sahip olabilirsiniz. Farklı yaka kesimleri ile rahatlığı ve konforu simgeleyen atletlerle her zaman şık olabilir, en beğendiğiniz renklerden oluşan bir atlet grubu yapabilirsiniz.

BASKILI ATLET
14,99 TL KDV Dahil
45,00 TL KDV Dahil
< 1 >