118-2151-1476 ÇANTA
99,90 ₺ KDV Dahil
109-2151-1492 PLAJ ÇANTASI
99,90 ₺ KDV Dahil
131-2151-1450 ÇANTA
99,90 ₺ KDV Dahil
129-2151-1440 ÇANTA
99,90 ₺ KDV Dahil
102-2151-1431 PLAJ ÇANTASI
99,90 ₺ KDV Dahil
footerScroll

Beachwear Koleksiyonu

Bikini ve Mayo Modelleri
Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte plaj kıyafeti arayışımız başladı. Bir tatil bitmeden hemen yenisini hayal etmeye ve bir sonraki senenin hayallerini kurmaya başlıyoruz. Çünkü tatiller bütün bir senenin yorgunluğunu attığımız zamanlar oluyor. Durum böyle olunca elbette tatil bavulumuzu da özenle hazırlıyoruz. Tatil çantasında neler olmalı? İşte bu soru hepimizin aklında. Tatil çantamızı hazırlarken ilk akla gelen bikini ve mayo modelleri oluyor. Plaj giyim ürünleri arasında en popüler olan bikini modelleri birkaç sezondur yükselişe geçen mayo modelleri ile yarışıyor.


En klasik modellerin yanında detaylar sezonda ön plana çıkıyor. Tüller, püsküller, payetler yeni sezon bikini ve mayo modelleri için farklı seçeneklere öncülük ediyor. Sateen.com Beachwear Koleksiyonu pek çok farklı, temel ve trend modeli barındırıyor. Yeni sezon plaj modası, volanlar, desenler eşliğinde hareketlilik kazanıyor. Volanlı bikini modelleri sezonun en beğenilen plaj kıyafetleri arasında bulunuyor. Etekli mayo modelleri, beachwear koleksiyonunun en beğenilen parçalarını oluşturuyor. Etekli modellere alternatif olan şortlu mayo modelleri ise özellikle büyük beden giyimi için tercih ediliyor. Büyük beden mayo modelleri, plaj trendlerini yansıtan yapıları ile dikkat çekiyor. Kalıplara bağlı kalmayan moda sektörü mayo ve bikini modellerinde de kendini gösteriyor. Toparlayıcı mayo modelleri yapıları ile beğeni topluyor. En çok tercih edilen bikini takımı seçenekleri ise pek çok farklı seçeneği ile çeşitlilik sunuyor. Böyle sıklıkla tercih edilen ve plajda geçirdiğimiz zamanın büyük çoğunluğunu oluşturan tercihlerimiz önemli. Tatilini deniz kenarında geçirmek isteyenler günün büyük çoğunluğunu geçirdikleri plajda hem iyi görünmek hem de rahat etmek istiyor. Şortlu bikini modelleri rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınların seçeneği oluyor. Bir diğer çok beğenilen seçenek ise üçgen bikini modelleri oluyor. Son yıllarda popüler olan tankini modelleri ise iki parçadan oluşan yapıları ile biraz mayo bir parça bikiniden esinlenerek tasarlanmış duruşları ile dikkat çekiyor. Büyük beden plaj giyimi için ve hamilelerin de rahatlıkla tercih edebileceği tankiniler sezonun sevilen plaj giyimlerinden oluyor.


Plaj modası sadece bikini ve mayodan ibaret değil elbette. Plaj elbiseleri de bir o kadar önemli. Sezonda gömlekler de plaj kıyafeti olarak tercih edilebiliyor. Pamuklu uzun gömlekler plaj modasının sevilen detayları haline geldi. Bunun yanında kimono, kaftan ve pareo modelleri plaj giyimini oluşturan parçaların başında geliyor. Deniz kenarı tatillerinin bir diğer olmazsa olmaz parçası olan plaj çantası modelleri de büyük formaları ile beğeni topluyor. Desenler, hasır detayları çantaların favorilerinden oluyor. Plaj stilinizi tamamlamak için, güneşli havaların olmazsa olması kadın gözlük modellerine bakabilirsiniz. Plaj modasının sevilen detayı olan fular, şal ve bandana modellerine, kadın aksesuar kategorisinden ulaşabilir, stilinize ve kombininize en uygun modeli seçebilirsiniz. Güneş, deniz, kum denildiğinde akla gelen bir diğer aksesuar olan şapkalar ise elbette plaj çantasının vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. En trend kadın şapka modelleri için takipte kalın! Sateen.com son moda plaj kıyafetleri ile yaz modasına yön vermeye devam ediyor.